Balony

Balony z helem to świetny pomysł na dopełnienie imprezy okolicznościowej. W odpowiedzi na liczne zapytania naszych klientów postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty balony z helem. Od teraz w Warszawie, w naszym sklepie na ul. Chmielnej 10 będziecie mogli zakupić balony na różne okazje. Balony możemy na miejscu napełnić helem, ale można je również samodzielnie nadmuchać powietrzem. W swojej ofercie mamy cyfry w wymiarze nawet do 85cm, które idealnie będą pasować na urodziny lub inne rocznice. Latające balony foliowe to gwarantowana atrakcja dla dzieci oraz wspaniała dekoracja każdego wydarzenia.

W naszym sklepie posiadamy balony w różnych kształtach. Poza cyframi są dostępne także gwiazdki, serca, postacie z bajek, zwierzątka oraz inne balony tematyczne.

Na specjalne zamówienie możemy wykonać również bukiety balonowe. Zamówienia takie są wyceniane indywidualnie.

Balony z helem są sprzedawana na tasiemkach, które można obciążyć obciążnikiem balonowym zakupionym u nas lub wykonanym samodzielnie.

Balony z helem są uzupełnieniem naszej bogatej oferty koszulkowej na różne okazje typu urodziny, imieniny, imprezy niespodzianki, wieczory panieńskie i kawalerskie, różnego typu rocznice i inne okazje.

Nasze balony oraz hel są produktami wysokiej jakości od sprawdzonych producentów.

Z KODEM

Pierwszy10

Rabat 10% na pierwsze zamówienie