Torby z nadrukiem

Plastikowe torby na zakupy już dawno przeszły do lamusa. Nie są ani ekologiczne, ani ekonomiczne, a już na pewno nie są stylowe. Na szczęście mają godnego następcę. Następcę, który u nas może zostać dowolnie spersonalizowany. Torby z nadrukiem to obok koszulek i kubków doskonałe płótno do urzeczywistnienia mniej lub bardziej szalonych pomysłów.

Praktyczne i ekologiczne

Każdy z nas chodzi na zakupy. Torba z materiału z nadrukiem jest wygodniejsza i bardziej wytrzymała od tradycyjnych reklamówek. Sporo pomieści i pozwoli komfortowo przenieść zakupione przedmioty. Można z niej korzystać również w innych sytuacjach. Bez wstydu można spakować do niej potrzebne akcesoria i transportować z dumą na własnym ramieniu. Ponadto tkanina jest bardziej ekologiczna niż plastik. Torba z materiału jest wielorazowa i z pewnością nie tylko długo posłuży, ale jednocześnie będzie cieszyć oko. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii nadruki są wyraźne i trwałe.

Mała rzecz, a cieszy

Projektując nadruk można spełnić się twórczo. Trafne hasła czy niosące zabawne skojarzenia teksty lub grafiki potrafią wywołać uśmiech na niejednej twarzy. Jest to drobiazg, który poprawi humor nawet w trakcie codziennych, monotonnych czynności. Torba z nadrukiem może posłużyć również do upamiętnienia wyjątkowych wydarzeń. Podarowana uczestnikom będzie długo budzić wspomnienia minionych chwil.

A może torba z logo firmy?

Produkty marketingowe powinny sprawiać, że reklamowana firma zapadnie w pamięć i będzie się pozytywnie kojarzyć. Torby reklamowe z całą pewnością będą miały taki odbiór. Rozdane w trakcie spotkania z kontrahentami poprawią wizerunek firmy. Praktyczne gadżety firmowe są zawsze dobrze oceniane.

Dla siebie lub na prezent

Torby z nadrukiem najlepiej zaprojektować tak, by oddawały charakter użytkownika. Warto wybrać bliskie sobie przesłanie. Noszenie takiej torby ekologicznej z nadrukiem jest nie tylko pożyteczne, ale i przyjemne. Można potraktować ją, jako opakowanie, a zarazem część prezentu. Doskonale sprawdzi się również, jako praktyczny upominek.

Z KODEM

Pierwszy10

Rabat 10% na pierwsze zamówienie