Atrakcje na imprezy firmowe

Eventy i akcesoria

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Projektant Nadruków posiada w swojej ofercie innowacyjną usługę wykonywania nadruków w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Wybierając ciekawe atrakcje na imprezy firmowe lub inne eventy możemy być pewni świetnej zabawy, a właśnie taki gadżet w postaci koszulki z ciekawym nadrukiem na pewno będzie przypominał o niej przez długi czas.

Event koszulkowy to fantastyczne urozmaicenie wydarzenia firmowego pozwalające na zapoznanie się uczestników z techniką wykonywania nadruków, a także obdarowaniem ich koszulką ze zdjęciem będącą niezapominaną i praktyczną pamiątką danego wydarzenia. Ponadto koszulki wykonywane są w ciągu 60 sekund bezpośrednio przy Kliencie. Nadruki realizowane są za pomocą najlepszych tuszy termotransferowych, które zapewniają długotrwałość użytkowania.

Projektant nadruków organizując atrakcje na imprezy firmowe w postaci eventu koszulkowego dojeżdża na miejsce wydarzenia, dysponuje własnym grafikiem oraz fotografem. Dzięki stosowanym nadrukom umożliwia wykonywanie pamiątkowych nadruków zarówno na koszulkach jak i na torbach zakupowych oraz chustach. Nasze usługi oferujemy szczególnie dla agencji eventowych i firm zajmujących się organizacją imprez plenerowych jak i klientom indywidualnym.

Atuty naszej atrakcji:

-koszulka w 60 sekund

-3 mobilne stanowiska

-do 1 tysiąca sztuk koszulek w ciągu dnia

-nadruk możliwy także na materiałach klienta

-wydruk gotowych grafika lub zdjęć przesłanych z telefonu

-rozliczenie po evencie tylko za wykonane koszulki

W celu lepszego zapoznania się z ofertą eventową zapraszamy do kontaktu.

Nasza oferta

Zaufali nam:

Z KODEM

Pierwszy10

Rabat 10% na pierwsze zamówienie