Koszulki z nadrukiem na zamówienie

Poprzez swoje usługi Projektant Nadruków oferuje koszulki na zamówienie, może to być pojedyncza sztuka, indywidualnie zaprojektowanej koszulki, jak i stworzenie kilku koszulek o takim samym nadruku oraz zamówieniu hurtowej ilości koszulek. W zależności od rodzaju grafiki i ilości zamówienia wykonujemy koszulki z nadrukiem w różnych technikach, a dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii możemy stworzyć także specjalne koszulki sportowe z nadrukiem.

 

koszulki sportowe

koszulki sportowe

TECHNIKI WYKONYWANIA NADRUKÓW

Druk cyfrowy DTG

Technika polegająca na bezpośrednim wydruku na koszulce. Możliwość wykonania nadruku na koszulce już od 1 sztuki. Nadruk jest niewyczuwalny i trwały. Charakteryzuje się znakomitym odwzorowaniem i szczegółowością nanoszonych grafik, a także nasyceniem kolorów.  Zalecanym jest pranie tego typu nadruków ręcznie.

Flex

Do wykonania koszulki z napisami wykorzystywana jest specjalna dwuwarstwowa folia, gdzie jedną warstwę stanowi warstwa transportowa, drugą – warstwa transferowa, cieniutka warstwa folii w określonym kolorze, pokryta termoaktywnym klejem:
• możliwość taniego drukowania już od 1 sztuki
• szeroka gama kolorów
• idealna metoda do wykonywania napisów, logotypów, oraz innych wzorów, które nie są zbyt złożone

Sitodruk

Technika ta polega na nanoszeniu farby bezpośrednio na tkaninę, co gwarantuje bardzo dobra trwałość nadruku oraz niewyczuwalny w dotyku nadruk. Idealne rozwiązanie by stworzyć wytrzymałe koszulki sportowe z nadrukiem. Sitodruk proponujemy do zamówień już od 30 sztuk dla projektów do 4 kolorów gdyż tego typu specyfikacja pozwala na wykonanie koszulek w bardzo dobrej jakości za bardzo atrakcyjna cenę.

Wszystkie wymienione techniki pozwalają na pranie koszulek oraz ich prasowanie (na lewą stronę).