Nadruki

Koszulki, torby, kubki z nadrukiem na zamówienie!

Poprzez swoje usługi Projektant Nadruków oferuje koszulki na zamówienie, może to być pojedyncza sztuka, indywidualnie zaprojektowanej koszulki, jak i stworzenie kilku koszulek o takim samym nadruku oraz zamówieniu hurtowej ilości koszulek. W zależności od rodzaju grafiki i ilości zamówienia wykonujemy koszulki z nadrukiem w różnych technikach, a dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii możemy stworzyć także specjalne koszulki sportowe z nadrukiem.

TECHNIKI WYKONYWANIA NADRUKÓW

Druk cyfrowy DTG

Technika polegająca na bezpośrednim wydruku na koszulce. Możliwość wykonania nadruku na koszulce już od 1 sztuki. Nadruk jest niewyczuwalny i trwały. Charakteryzuje się znakomitym odwzorowaniem i szczegółowością nanoszonych grafik, a także nasyceniem kolorów.

Nadruki w tej technie można prać w automacie i prasować.

Druk jest możliwy w formacie nawet do A2 full color.

druk warszawa dtg

Flex

Do wykonania koszulki z napisami wykorzystywana jest specjalna dwuwarstwowa folia, gdzie jedną warstwę stanowi warstwa transportowa, drugą – warstwa transferowa, cieniutka warstwa folii w określonym kolorze, pokryta termoaktywnym klejem:
• możliwość taniego drukowania już od 1 sztuki
• szeroka gama kolorów
• idealna metoda do wykonywania napisów, logotypów, oraz innych wzorów, które nie są zbyt złożone

Sitodruk

Technika ta polega na nanoszeniu farby bezpośrednio na tkaninę, co gwarantuje bardzo dobra trwałość nadruku oraz niewyczuwalny w dotyku nadruk.

Idealne rozwiązanie by stworzyć wytrzymałe koszulki sportowe z nadrukiem.

Sitodruk proponujemy do zamówień już od 30 sztuk dla projektów do 16 kolorów gdyż tego typu specyfikacja pozwala na wykonanie koszulek w bardzo dobrej jakości za bardzo atrakcyjna cenę.

DTF

Druk DTF jest najnowszą techniką druku na odzieży. Jako jedni z pierwszych w Warszawie proponujemy naszym klientom druk techniką DTF, która charakteryzuje się bardzo wysoką trwałością. Pozwala on na nadruk w pełnej kolorystyce.

Druk tą techniką możliwy jest na różnych materiałach m.in.: bawełna, poliester, elastan, wiskoza.

Nadruk jest lekko wyczuwalny w dotyku i bardzo dobrze sprawdza się przy znakowaniu odzieży BHP. W porównaniu do innych technik nadruk ten jest bardziej wszechstronny i elastyczny.

Z KODEM

Pierwszy10

Rabat 10% na pierwsze zamówienie