Kubki z nadrukiem

Zamówienie na kubek można złożyć mailowo na nasz adres: projektant.nadrukow@gmail.com lub osobiście w naszej pracowni na Chmielna 10.

Zastanawiasz się nad prezentem okolicznościowym, szukasz sposobu na upamiętnienie organizowanego przez Ciebie wydarzenia bądź po prostu marzysz o stworzonym wedle Twoich wytycznych kubku? Jeżeli choć raz powiedziałeś sobie w myślach TAK – Projektant Nadruków przygotował coś specjalnie dla Ciebie.

Zajmujemy się tworzeniem różnorodnych nadruków okolicznościowych na kubki, które mogą stać się doskonałą pamiątką ważnego wydarzenia, zabawnym prezentem dla bliskiego bądź interesującym gadżetem reklamowym twojej firmy. Dokładamy wszelkich starań, aby kubki z nadrukiem przygotowywane dla naszych klientów charakteryzowała nietuzinkowość, a sam nadruk powodował efekt WOW. Szczególnie ważne jest dla nas zachowanie wyjątkowości poszczególnych projektów, dlatego staramy się nie powtarzać podobnych wydruków, a do każdego projektu podchodzimy z zachowaniem ogromnej indywidualności. Zadowolenie klienta jest dla nas podstawową wartością, dlatego możesz być spokojny, że każdy powierzony nam projekt dopieszczamy z dbałością o najdrobniejsze elementy.

Kubki z nadrukiem zamawiane w naszej firmie to gwarancja niepowtarzalnego nadruku, niezwykle odpornego na zniszczenia związane z codziennym użytkowaniem. Technologia wykorzystywana do nanoszenia nadruku na kubek pozwala na długowieczność grafiki oraz brak obaw przed postępującym się zmywaniem obrazka.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy. Proponujemy jeden z najbardziej korzystnych stosunków jakości do ceny znajdujących się na rynku. Jesteśmy przekonani, że na naszej stronie znajdziesz coś, co spełni wszelkie Twoje życzenia.